Všímajte si signály z okolia a silu vlastných myšlienok

Autor: Simona Horniaková | 31.3.2014 o 18:55 | (upravené 1.4.2014 o 7:47) Karma článku: 6,75 | Prečítané:  846x

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým akú silu majú naše myšlienky? Aká je to "úžasná" energia? Čo tak kniha Secret? Určite veľa z Vás ju už má dávno zmáknutú, minimálne prelistovanú alebo skratenú verziu zreprodukovanú od svojich kamošov či blízkych. :) V živote je veľmi dôležité niečomu veriť. Najdôležitejšie je ale veriť sám sebe. Každá myšlienka, ktorá je vytvorená v podobe túžby, prosby či nenávisti je vysielaná tam hore, do Vesmíru. Znie to možno ako klišé ale niekto-niečo tam hore nás naozaj počúva a plní to čo mi 24/7 vysielame. Myslíte si, že keď budete všetko brať negatívne, ľudí odsudzovať, ohovárať, šíriť negatívnu energie všade kam prídete si nejako pomôžete ? Verte mi, že tým škodíte len sami sebe. Je to ako bumerang, ono sa to raz vráti. Karma :) Každý máme dni kedy sa ráno zobudíme so zlou náladou, kedy nám tú zlú náladu urobí niekto z nášho okolia, alebo nám ju vytvoria okolnosti a situácie. Ako však správne zareagovať? Určite neodporúčam utopiť sa v negativite! :) Jedno je však veľká pravda - všetko zlé a nepríjemné čo sa nam deje v našich životoch má nejaký zmysel. Je to naša skúška "ohňom" a je len na nás či ju prekonáme..............:-)

Prekonáme v tom zmysle, že pochopíme dôvod, prečo sa to deje,  to zlé otočíme a vybabreme so systémom. Veľkú chybu čo robíme, je to,  že si veľa vecí berieme osobne. Niekto na nás naziapal napríklad v práci a samozrejme že zlú náladu preniesol aj na nás. Ale ten človek (nasratá kolegyňa, šéf) reagoval podľa svojho vnútorného nastavenia, s ktorým my našťastie nič nemáme. Každý človek, ktorý nám vstúpi do nášho života mal prísť a mal nám dať lekciu. :)

Čo tak závisť a neprajnosť? To je len prejavom vysokého záujmu o Vašu osobu, berte to skôr ako poctu, že Vás toľko ľudí toľko krát denne rozoberá. Ale poďme k pozitívnym myšlienkovým pochodom. :-)

Treba byť vďačný za všetko čo v živote máme. Už len darom je to že sme tu. Nielen brať ale aj dávať. Byť prajným. Skúste niekomu popriať pekný deň - "milej" predavačke pri pokladni, uvidíte ako ju to poteší a zmení jej nastavenie. Byť úprimný za každých okolností. Nestavať na materiálnych veciach, tie Vás šťastných neurobia. Láska medzi nami všetkými, láska v nás - to je to pravé orechové. :)

Nikto nie je dôležitejší ako my sami. Každý z nás je jedinečný. Aj s pozitívami a zápormi. Neberme ten svet až tak príliš vážne. A viete akú emóciu by som postavila na úplný vrchol?

SMIECH! Ten je liekom na všetko/bez srandy. :)


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Najdlhšia bytovka na svete je vo Viedni a má meno po Marxovi. Je radosť v nej žiť

Nie je špinavá ani nebezpečná, hoci sú v nej sociálne byty. Nezamestnaní v nej bývajú vedľa profesorov.

PLUS

V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili Bratislavčania svojho tvorivého ducha.


Už ste čítali?